Co nabízím

Specializuji se na webdesign, corporate identity, obalový design a kampaně. Ovšem, když budete potřebovat leták, banner na web, video nebo jakoukoliv tiskovinu, nemusíte zoufat. Tím se také zabýváme. Navíc máme férové ceny - ceník služeb

WEBDESIGN A APLIKACE

Nechte si navrhnout skvělý a hlavně funkční web, eshop nebo aplikaci. Zaměřuji se na psychologii cílových zákazníků, na UX (user experience) a na USP (unique selling proposition). Dokáži vám poradit i se základy SEO optimalizace.
CORPORATE IDENTITY

Získejte moderní a unikátní tvář vaší společnosti. Začněme vynikajícím logem a nastavme ostatní materiály, jako jsou tiskoviny klíčové vizuály a komunikace na sociálních sítích. Poradím vám i s vystupováním a tónem komunikace se zákazníky.
OBALOVÝ DESIGN

Zaujměte zákazníka v obchodech na první pohled poutavým obalem vašeho výrobku. Odlište se od konkurence a dosáhněte tak efektu, že díky pěknému a přehlednému obalu bude chtít váš produkt jako první. Průzkum je samozřejmostí.
IDEAMAKING A KONZULTACE

Potřebujete úderný název nové společnosti nebo úspěšnou kampaň k vašemu produktu?
Před tvorbou názvu provádím rozsáhlou rešerši názvů a domén.
Vytvořím vám virální kampaň na míru vašeho produktu.
TISKOVINY A PROPAGACE

Mějte jedinečný billboard nebo okouzlující vizitky. Katalogy, plakáty, výroční zprávy či letáky tvoříme zpravidla jen s jednou korekturou. Více jich většinou není třeba. I při tvorbě billboardů a tiskovin využívám psychologie reklamy.
DIGITAL DESIGN

Chcete na Facebooku zaujmout co nejvíce zákazníků? Vytvářím FB reklamy, bannery, příspěvky a newslettery, které mají velmi vysoké konverze. Bannery, na které chtějí zákazníci kliknout, jsou mým denním chlebem.
Back to Top